Senast uppdaterad: 04/25/2018
Mina Sidor
Språkhjälp [Hur fungerar det?]

Kontakta skolsköterskor


Här finns vi:

MLA - medicinskt ledningsansvarig skolsköterska

Stureskolan

Maria Selberg

Tel: 0921-625 21                                                          

e-post: maria.a.selberg@boden.se

  

                      

Prästholmsskolan, Pusslet

Linda Nyström

Tel: 0921-62474   

e-post: linda.nystrom@boden.se 

Brönjaskolan

Eija Bergenstråhle

Tel: 0921-782 05   

e-post: eija.bergenstrahle@boden.se

 

Lena Dahlkvist

Torpgärdsskolan, Svartbjörnsbyns skola

Lena Dahlqvist

Tel: 0921-624 98                                                          

e-post: lena.dahlqvist@boden.se

Björknäsgymnasiet

Kerstin Johansson

Tel: 0921-620 89                                                                   

e-post: kerstin.p.johansson@boden.se

Björknäsgymnasiet

Helana Hemphälä

Tel: 0921- 62552

e-post: helena.eriksson-hempala@boden.se 

 

 

Fagernäs skola

Agneta Larsson

Tel: 0921-620 26, telefontid kl 8.00-8.30 onsdag och torsdag                        

e-post: agneta.larsson@boden.se

Mårängskolan, Unbyns skola, Älvskolan 

Ewa Sharma 

Tel: 0921-620 37                                                              

e-post:ewa.sharma@boden.se

Dubbelklicka för att välja denna bild

Hedens skola, Harads skola 

Anna-Karin Rendahl

Tel: 0921-623 16                         

e-post: anna-karin.rendahl@boden.se

 Skolläkare

Göran Stjärnholm

Tid till skolläkare bokas genom skolsköterska


Genvägen